İlk Kelimeler Resimlerle 50 Kelime Eğitici Kartlar
İlk Kelimeler Resimlerle 50 Kelime Eğitici Kartlar
İlk Kelimeler Resimlerle 50 Kelime Eğitici Kartlar
İlk Kelimeler Resimlerle 50 Kelime Eğitici Kartlar

İlk Kelimeler Resimlerle 50 Kelime Eğitici Kartlar (HED095)

İndirim Oranı : %22 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺34,90(KDV Dahil)

İlk Kelimeler Resimlerle 50 Kelime, çocukların birbirinden farklı hayvanları, meyveleri, eşyaları, giyecekleri, taşıtları ve oyuncakları öğrenmesine ve görsel hafızanın gelişime faydalı harika eğitici kartlar.

Türkçe ve ingilizce kelimeleri öğrenirken, hem çok eğlenecek hemde görsel algısı gelişecek. Konuşma öncesi ilk kelimelerini öğrenmelerine yardımcı olacak eğlenceli harika bir eğitim seti.

 • 12 Ay ve üzeri çocuklar için eğitici oyun.
  Bu eğlenceli kartlar çocukların dünyasında yer alan ilk 50 birbireden farklı kelimelerini içerir.
  Bu kartlar ve resimler çocukların konuşmayı öğrenmeleri için yarımcıdır.
 • İlk Kelimeler Resimlerle 50 Kelime kartları konuşma öncesi ilk kelimelerinin öğrenmelerine yardımcı olacak eğlenceli bir eğitim setidir.
 • Öğrenmeyi kolaylaştıran bir yöntemdir.
  Genelde soru-cevap biçiminde kullanılır. Yapması da çok kolaydır. Elinizdeki kartların üzerinde çocuğunuzun öğreneceği kavramlar yer almaktadır.
 • Çocuğunuza kartları birer birer göstererek nesnelerin isimlerini söyleyin ve bunu çok kere tekrarlayın. Daha sonra nesneleri işaret ederek
  “Bu ne?” diye isimlerini sorun. Bu süreci tekrarlayarak çocuğunuza yeni kavramlar ve sözcükler öğreterek konuşmaya adım atmasına yardımcı olabilirsiniz.
  İlk 50Kelime Seti yeni kelime ve kavrama yeteneklerini geliştirmeyi, çevrelerinde karşılaşabilecekleri
  şekilleri gerçeğe yakın görsellerle algılamalarını, dikkat gelişimlerini ve bilişsel gelişim gibi kazanımları artırmayı hedefler.
  Çocuklarının sağlıklı gelişimlerine önem veren ailelerin ilgisini çekecek bu set, çocuk gelişim uzmanı gözetiminde, kalın karton ve avuç içi büyüklüğünde hazırlanmıştır.
  Sağlığa zararlı kimyasallar içermez, çocukların kullanımı açısından güvenlidir.

  Yaş Grubu : 12+ Ay