Magic Cube Görsel Beceri Küpleri (HED134)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺90,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,90(KDV Dahil)

Sihirli küpler eğitici görsel beceri oyunu.

Magic Cube Oyununu Nasıl Oynarız?

Oyunun Amacı?

Magic Cube Sihirli Küpler oyununda amaç küpleri kart üzerindeki şekil ile doğru eşleştiren ilk oyuncu olmaktır. Her kazanmada bir kart biriktirin. 9 turdan sonra en fazla kart toplayan oyuncu oyunu kazanır.

Kurulum:

Magic Cube Sihirli Küpler oyununda her oyuncu birer küp tablası ve 16 tane aynı renk küplerinden oluşan bir set alır. Oyun sahasının merkezine kartları ter çevirerek yerleştirin. Her tur bütün küpler tablanın dışındayken başlar.

Oyun:

1 Tur:

Oyuncularda birisi en üsteki kartı tüm oyuncuların görebileceği şekilde açar. Oyuncular karttaki şekli, sahip oldukları küplere bakarak yapmak için yarışırlar. Şeklin aynısını ilk yapan oyuncu BİTİRDİM diye bağırır. Oyuncular karttaki şeklin aynısı olup olmadığını kontrol eder. Eğer aynı şekilse, ilk yapan oyuncu o kartı alır. Eğer yanlışsa doğru şekil yapılana kadar oyun devam eder.

2 Tur:

Oyuncularda birisi en üsteki kartı tüm oyuncuların görebileceği şekilde açar. Tüm oyuncular karttaki şeklin yapabilmek için sahip oldukları küpler zar gibi yuvarlarlar. Küpün yukarıya bakan yüzeyindeki şekli kullanarak karttaki şekli yapmak için yarışırlar. Şeklin aynısını ilk yapan oyuncu BİTİRDİM diye bağırır. Oyuncular karttaki şeklin aynısı olup olmadığını kontrol eder. Eğer aynı şekilse, ilk yapan oyuncu o kartı alır. Eğer yanlışsa doğru şekil yapılana kadar oyun devam eder.

3 Tur:

Oyuncularda birisi en üsteki kartı tüm oyuncuların görebileceği şekilde açar. Oyuncuların karttaki şekli ezberlemek için 10 saniyeleri vardır. Daha sonra kart ters çevrilir ve oyuncular hafızalarında ki şeklin aynısını veya en yakınını yapmak için yarışırlar. Şeklin aynısını veya en yakınını ilk yapan oyuncu BİTİRDİM diye bağırır. Doğru şekle sahip olan veya en yakın olan kartı kazanır.

Oyun Sonu:

3 Turda 3 Set Oynanır en fazla kart kazanan oyunu kazanır.

Diğer oynama şekli ise üç turdan sadece biri seçilir ve kartlar bitene kadar oyuna devam edilir. En çok kart toplayan oyunu kazanır.

İYİ EĞLENCELER....

Benzer Ürünler