Neşeli Renkli Bardaklar Oyun Seti
Neşeli Renkli Bardaklar Oyun Seti
Neşeli Renkli Bardaklar Oyun Seti
Neşeli Renkli Bardaklar Oyun Seti
Neşeli Renkli Bardaklar Oyun Seti

Neşeli Renkli Bardaklar Oyun Seti (HED002)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺70,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺55,00(KDV Dahil)

Çocukların dikkat yetilerini ve el becerilerini geliştiren, hızlı düşünmelerini sağlayan Neşeli Bardaklar Oyun Setiyle ailecek güzel vakit geçireceksiniz. Ayrıca Neşeli  Renkli Bardaklar Oyun Seti çocuklarınızın gelişime yardımcı olurken, onların beraber oynama becerilerini geliştirecektir.

 

Neşeli Renki bardaklar kartlı oyun setiyle hızlı olan kazanır,

Algılama, düşünme ve hızlı karar verip uygulama becerilerini geliştiren neşeli renkli bardaklar oyun setiyle çocuklarınız boş zamanlarını kaliteli ve çok eğlenerek geçirecekler.

Hızlı ol karttaki şekli aynen yap ve önce zile sen bas ve kazan.

Nasıl Oynanır?

Her oyuncuya bir takım, yani 5 ayrı renkli bardak dağıtılır. Sonra üzerlerinde bardakların düzenlenme şekillerini gösteren kartlar karıştırılarak deste halinde kapalı olarak masanın ortasına konulur. Zil de ortaya yakın bir yere konulur. Oyuncular bardakları ters şekilde dizer. Sonra oyunculardan biri destenin en üstündeki kartı açarak açık şekilde ortaya bırakır. Kartın üzerinde bardakların ne şekilde, yani yan yana mı veya üst üste mi ve de hangi renk sırasına göre düzenlenecekleri resmedilmiştir. Kim önce karttaki resme göre bardakları düzenlemeyi başarırsa zile basar ve de kartı kazanır. Bu bir hız ve de dikkat işidir. Oyun tüm kartlar bitince sona erer. Her oyuncunun önündeki kartlar sayılır. Kimin kart sayısı daha fazla ise o oyunun galibidir. Yani kim daha çabuk bardakları istenilen şekilde düzenlemişse kazanan olur.

Benzer Ürünler